Rzeszów

Biuro fundacji w Rzeszowie

Dostępność architektoniczna

Biuro mieści się w ścisłym centrum Rzeszowa, w gmachu NOT-u (Naczelnej Organizacji Technicznej). Lokal znajduje się po lewej stronie od wejścia do budynku na parterze. Pod względem dostępności architektonicznej, budynek ten spełnia standardowe wymagania dotyczące osób ze szczególnymi potrzebami, takie jak wolne od barier poziome i pionowe przestrzenie komunikacyjne oraz możliwość dostępu do pomieszczeń. Dostępność informacji o rozkładzie pomieszczeń jest zapewniona zarówno wizualnie, jak i dotykowo lub głosowo. Ponadto, osoby korzystające z psów asystujących mają zapewniony wstęp do budynku. Budynek posiada dostępną windę i podjazd dla wózków.

Jeśli masz szczególne potrzeby w zakresie dostępności, nie wahaj się z nami skontaktować, a my zadbamy o to, aby Twoja wizyta była jak najbardziej komfortowa.

E-mailbiuro@fundacjachallenge.pl